W związku ze znacznym wzrostem zachorowań na koronawirusa, z dniem 26.10.2020 r. zawieszamy do odwołania sprzedaż biletów u kierowców.

W związku z uzyskaniem informacji o odbiorze inwestycji przy ul. Waryńskiego, Sybiraków oraz Al. Jana Pawła II, powracamy na nominalne trasy linii.

W związku z zakończeniem remontu ul. Wschodniej oraz ul. Sułkowskiego wznowiona zostaje płatność za parkowanie w Strefach Płatnego Parkowania.

Z dniem 10.06.2020 r. zmienią się ceny opłat na parkingu przy Hali Milenium. Cena za godzinę parkowania z kwoty 3,90 zł/h zostanie obniżona do wysokości 2,50zł/h i tym samym będzie zrównana z kwotą za parkowanie w Strefie "B".

Informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. od dzisiaj maksymalna ilość osób w pojeździe wynosić będzie 45.

Informujemy, że od jutra (środa) z uwagi na przebudowę skrzyżowania ul. Al. Św. Jana Pawła II, ul. Sybiraków oraz Waryńskiego, wyłączone do odwołania zostają przystanki przy ul. Al. Św. Jana Pawła II - policja. Przystanki przy ul. Armii Krajowej - poczta, zostają przeniesione na ul. Dworcową, na przeciw hotelu Skanpol.

Wszystkie abonamenty, które zostały przez mieszkańców zakupione przed okresem wyłączenia płatności w Strefach Płatnego Parkowania (16 marca) i które w tym okresie były ważne, zostają od 18 maja automatycznie wydłużone o okres, w którym nie mogły zostać wykorzystane.

Z uwagi na wznowienie opłat z Strefach Płatnego Parkowania, od poniedziałku (18.05) nasze biura zostają otwarte dla petentów. Obowiązywać będą jednak restrykcje w liczbie jednocześnie przebywających w biurze osób.

W związku z kolejnymi ograniczeniami dotyczącymi przemieszczania się oraz zauważalnym spadkiem osób korzystających z pojazdów Komunikacji Miejskiej, z dniem 04.04.2020 r. (sobota), wprowadzamy nowy rozkład jazdy.

W związku z pracami remontowymi na ul. Wschodniej / Morawskiego, do 2 kwietnia zawieszamy przystanki przy ul. Morawskiego. Przystankiem początkowym i końcowym linii nr 2 i 4 będzie przystanek Wschodnia - WDW.

Po przeanalizowaniu sytuacji dotyczących ilości przewożonych osób informujemy, że od jutra (czwartek) podane poniżej kursy obsługiwać będą po 2 pojazdy. Linia nr 5 - 6:10 z ul. Grzybowskiej, 6:20 oraz 7:00 z Podczela.

Komunikacja Miejska Sp. z o.o.

ul. Solna 2, 78-100 Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, POLSKA


komunikacja@km.kolobrzeg.pl

www.km.kolobrzeg.pl

Sekretariat: + 48 94 35 552 50

Fax: + 48 94 35 167 06

RODO

Formularz kontaktowy