Menu
  • Komunikacja Miejska Kołobrzeg
  • Komunikacja Miejska Kołobrzeg
  • Komunikacja Miejska Kołobrzeg
  • Komunikacja Miejska Kołobrzeg
                   
A+ A A-

Komunikat

  • Odsłony: 1274

W związku z przykrym incydentem potrącenia przez nasz autobus psa, pragniemy wyrazić szczere ubolewanie wobec właścicieli czworonoga. Obiecujemy, że podejmiemy czynności zmierzające do wyjaśnienia okoliczności zdarzenia, głównie pod kątem ewentualnych zaniechań ze strony kierowcy.

Zdajemy sobie sprawę, że tego typu sytuacje budzą negatywne emocje, które muszą znaleźć swoje ujście. Tak jest również i w tym przypadku, kiedy ogromna ilość obraźliwych komentarzy znalazło swoich adresatów w pracownikach naszej Spółki. Chcemy wszystkich zapewnić, iż los Państwa pupili nie jest nam obojętny. Niejednokrotnie bowiem włączaliśmy się we współpracę np. z Fundacją Ogon do Góry, pomagając jej podopiecznym w znalezieniu nowych domów.

Dodatkowo przypominamy jednak, iż bezpieczeństwo czworonogów zależy głównie od ich właścicieli i tym samym ogromnie prosimy wszystkich, aby pamiętali, że w sytuacjach, kiedy Państwa pupil wbiegnie na jezdnię, natychmiastowe zatrzymanie autobusu wraz ze znajdującymi się wewnątrz pasażerami, jest zwyczajnie niemożliwe.

Tak czy inaczej ze smutkiem przyjęliśmy informację o tym zdarzeniu. W imieniu Spółki przepraszam.

Z poważaniem,
Jan Warchoł
Prezes Zarządu