Komunikacja Miejska

ul. Solna 2 | 78-100 Kołobrzeg
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Telefon: +48 94 35 552 50 | Sekretariat
  • Telefon: +48 94 35 552 51 | Sekretariat
  • Telefon: +48 94 35 16 706 | Fax

Czas otwarcia kiosków Komunikacji Miejskiej sprzedających bilety na przejazdy autobusem:

  • ul. Jagiellońska - dworzec - tel.: +48 94 35 27 868
    • od godz. 07:00 do godz. 18:00 w dni powszednie
    • od godz.10:00 do godz. 18:00 w soboty i niedziele
    • od godz. 07:00 do godz. 20:00 w miesiącach lipiec i sierpień

  • ul. Grochowska - przystanek autobusowy - tel.: 0 607 456 431
    • od godz. 08:00 do godz. 18:00 w dni powszednie
    • od godz. 10:00 do godz. 15:00 w soboty
    • W niedzielę kiosk nieczynny

Dział Stref Płatnego Parkowania i Kontroli Biletów przyjmuje interesantów - w Komunikacji Miejskiej - ul. Solna 2:

  • poniedziałek, wtorek, środa, piątek w godz. od 09:00 do godz. 14:00
  • czwartek w godz. od 09:00 do 15:00

Dane Kontaktowe

Zadzwoń, a my pomożemy Ci rozwiązać każdy problem związany z naszą działalnością
Jan Warchoł
Prezes
+48 94 35 552 50
j.warchol@km.kolobrzeg.pl
Tadeusz Kazimierski
Główny Księgowy
Krzysztof Kot
Dział Przewozów
+48 94 35 552 53
k.kot@km.kolobrzeg.pl
Tomasz Tomicki
BHP, OC
+48 94 35 552 56
t.tomicki@km.kolobrzeg.pl
Jan Jazy
Główny Mechanik
+48 94 35 552 64
j.jazy@km.kolobrzeg.pl
Piotr Borowski
Kierownik Zaopatrzenia
+48 94 35 552 57
p.borowski@km.kolobrzeg.pl
Jacek Cygan
Kierownik SPP i KB oraz ABI
+48 94 35 552 66
j.cygan@km.kolobrzeg.pl
Ryszard Kądziołka
SPP, KB, bilet elektroniczny
Ewa Wojtowicz
SPP, KB, bilet elektroniczny
Anna Ciszewska
SPP, KB, bilet elektroniczny
Michał Jaczyński
Dział Reklamy

Komunikacja Miejska S.A.

ul. Solna 2, 78-100 Kołobrzeg, Zachodniopomorskie, POLSKA


komunikacja@km.kolobrzeg.pl

www.km.kolobrzeg.pl

Sekretariat: + 48 94 35 552 50

Fax: + 48 94 35 167 06

Formularz kontaktowy