Cena Paliwa
Cena Paliwa

ON - 5,29 zł | PB95 - 5,28 zł

Komunikacja Miejska Spółka z o.o.

  • Telefon: +48 94 35 552 50 | Sekretariat
  • Telefon: +48 94 35 552 51 | Sekretariat
  • Telefon: +48 94 35 16 706 | Fax

Czas otwarcia kiosków Komunikacji Miejskiej sprzedających bilety na przejazdy autobusem:

  • ul. Jagiellońska - dworzec - tel.: +48 94 35 27 868
    • od godz. 07:00 do godz. 18:00 w dni powszednie
    • od godz.10:00 do godz. 18:00 w soboty i niedziele
    • od godz. 07:00 do godz. 20:00 w miesiącach lipiec i sierpień

  • ul. Grochowska - przystanek autobusowy - tel.: 0 607 456 431
    • od godz. 08:00 do godz. 18:00 w dni powszednie
    • od godz. 10:00 do godz. 15:00 w soboty
    • W niedzielę kiosk nieczynny

Dział Stref Płatnego Parkowania i Kontroli Biletów przyjmuje interesantów - w Komunikacji Miejskiej - ul. Solna 2:

  • poniedziałek, wtorek, środa, piątek w godz. od 09:00 do godz. 14:00
  • czwartek w godz. od 09:00 do 15:00

Nasz Zespół

Michał Jaczyński
Prezes
+48 94 35 552 50
m.jaczynski@km.kolobrzeg.pl
Tadeusz Kazimierski
Główny Księgowy
Krzysztof Kot
Kierownik Przewozów
+48 94 35 552 53
k.kot@km.kolobrzeg.pl
Tomasz Tomicki
BHP, OC
+48 94 35 552 56
t.tomicki@km.kolobrzeg.pl
Jan Jazy
Główny Mechanik
+48 94 35 552 64
j.jazy@km.kolobrzeg.pl
Piotr Borowski
Kierownik Zaopatrzenia
+48 94 35 552 57
p.borowski@km.kolobrzeg.pl
Jacek Cygan
Kierownik SPP, ABI, RODO
+48 94 35 552 66
j.cygan@km.kolobrzeg.pl
Jarosław Tokarczyk
Kierownik Warsztatu
Ryszard Kądziołka
SPP, bilet elektroniczny
Ewa Wojtowicz
SPP, bilet elektroniczny
Anna Ciszewska
SPP, bilet elektroniczny
Joanna Pleskot
administracja, ubezpieczenia, kierownik KB
+48 94 35 552 63
j.pleskot@km.kolobrzeg.pl

Kontakt

kontakt

Back to top